To wyjątkowy materac, który pozwoli Ci jeszcze bardziej komfortowo i zdrowo wypoczywać. Dowiedz się dlaczego.

Jakie technologie wykorzystano w materacu termoelastycznym Hilding Massage?

Materac termoelastyczny Hilding Massage to niezwykle nowoczesny materac, który został zbudowany z aż dwóch rodzajów pianek. Pozwala Ci to zapewnić tak komfortowy sen, jak to tylko możliwe. Znajdująca się w materacu pianka termoelastyczna idealnie dopasowuje się do kręgosłupa oraz skutecznie regeneruje mięśnie podczas snu. Za to pianka wysokoelastyczna zapewnia materacowi bardzo wysoką wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia.

Inne niezwykle nowoczesne technologie, które posiadają materace termoelastyczne Hilding Massage to:

  • Siedem stref twardości – umożliwiają one idealne dopasowanie materaca do kręgosłupa. Dzięki temu każdy jego odcinek jest podpierany z odpowiednim naciskiem, co sprawia, że w żadnym jego punkcie nie tworzą się napięcia.
  • Antyalergiczne materiały – wszystkie materiały zastosowane w tym materacu są antyalergiczne oraz całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
  • Innowacyjny pokrowiec – materac termoelastyczny Hilding Massage posiada specjalny pokrowiec z tłoczeniami, które gwarantują Ci delikatny masaż w trakcie wypoczynku.
  • To materac dwustronny – dzięki temu jest jeszcze bardziej antyalergiczny, a do tego ma o wiele większą żywotność niż klasyczne materace.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar materaca termoelastycznego Hilding Massage?

Materac termoelastyczny Hilding Massage możesz kupić w rozmiarach od 90×200 cm aż do 180×200 cm. Zastanawiasz się,
jaki rozmiar materaca termoelastycznego Hilding Massage będzie dla Ciebie najlepszy? Jeśli śpisz w pojedynkę i masz do tego drobną sylwetkę, wybierz materac o wymiarach 90×200 cm lub 100×200 cm. Jeśli masz większą sylwetkę oraz lubisz czuć przestrzeń w łóżku, idealny będzie materac o wymiarach 120×200 cm. A jaki materac termoelastyczny jest najlepszy dla par? Standardowym rozmiarem materaca dla partnerów jest ten o wymiarach 140×200 cm. Natomiast partnerzy o większym posturach albo posiadający łóżko kontynentalne lepiej będą wypoczywać na jeszcze większym materacu. Idealny materac dla nich to materac termoelastyczny 160×200 cm. Materace termoelastyczne 160×200 cm mogą być jednak za małe dla partnerów, którzy ważą ponad 100 kg. Lepszym materacem będzie dla nich taki o wymiarze 180×200 cm, który pozwoli im budzić się rano bez bólu pleców.

Dla kogo wskazane jest spanie na materacu termoelastycznym Hilding Massage?

Materace termoelastyczne Hilding Massage to idealne materace dla:

  • Osób z problemami z kręgosłupem – połączenie pianki termoelastycznej oraz wysokoelastycznej gwarantuje najlepsze podparcie dla kręgosłupa, pozwala zmniejszyć ból pleców oraz ułatwia utrzymanie prostej sylwetki.
  • Dla osób z problemami z krążeniem – pianka termoelastyczna zapobiega miejscowym uciskom i opuchnięciom, dlatego znacznie poprawia krążenie. Pozytywnie wpływają na nie także masujące wypustki, znajdujące się w pokrowcu.
  • Dla seniorów – przez poprawę krążenia oraz idealne podparcie kręgosłupa w trakcie snu, materac Hilding Massage jest też idealnym materacem dla osób starszych, zwłaszcza z problemami z kręgosłupem lub narządem ruchu.
  • Dla alergików – dzięki antyalergicznym materiałom ten materac jest całkowicie bezpieczny dla alergików. Jeśli jednak cierpisz na bardzo silne alergie i boisz się, czy ten materac na pewno będzie dla Ciebie całkowicie bezpieczny, możesz zdecydować się na materac lateksowy 160×200 cm lub w innym popularnym rozmiarze. Pianka lateksowa jest zupełnie antyalergiczna i jeszcze bezpieczniejsza, niż pianka termoelastyczna czy wysokoelastyczna. Dodatkowo ma też bardzo wysoką przewiewność, co chroni przed rozwojem w niej roztoczy oraz innych alergenów.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl